W dzisiejszym artykule chciałabym opisać ostatnio dosyć modny i szybki sposób na zamawianie jedzenia. Każdy z nas wie, że restauracje przyjmują zamówienia telefonicznie. Jest to dość wygodna opcja, ale co, jeśli nie mamy gotówki i chcemy zapłacić kartą lub przelewem? Problem ten możemy rozwiązać zamawiając jedzenie online – przez internet. Pod lupę przyszedł serwis Pyszne.pl umożliwiający zamawianie pizzy online. Całość działa naprawdę świetnie i bezproblemowo. Menu każdej restauracji jest na bieżąco aktualizowane, dzięki czemu masz pewność przystępnej ceny. Od teraz nie musisz zamawiać ciągle w jednej restauracji. Do dyspozycji jest ich kilkadziesiąt (w zależności od miejsca zamieszkania). Nikt Cię nie pogania. Jedzenie wybierasz teraz tyle ile chcesz. :-)

Zamawianie jedzenia przez Internet to góra 3 minuty. Na początku podajemy swoje miejsce zamieszkania, po to, by za chwilę zobaczyć listę restauracji obsługujących dostawę w naszym położeniu. Teraz przyszedł czas na wybór najsmaczniejszej restauracji. Jeżeli nie masz swojej ulubionej możesz posłużyć się opiniami innych osób. Jest to bardzo przydatna opcja dla początkujących. W kolejnym kroku wybieramy danie. Wybór jest naprawdę duży. Możesz zamówić pizzę, sushi czy kebab. Na portalu Pyszne.pl dostępnych jest ponad 250 tyś. potraw. Teraz na pewno znajdziesz coś dla siebie. W następnym etapie serwis automatycznie przekażę Twoje zamówienie do danej restauracji, która musi je potwierdzić. Otrzymujesz teraz gwarancję dostarczenia jedzenia do domu.

Całość działa naprawdę szybko i bezproblemowo. Teraz wystarczy poczekać na doręczyciela pizzy. Zapłacić za jedzenie możemy na kilka sposobów. Płatność gotówką – przy odbiorze, płatność kartą, poprzez system PayPal czy przelewem. Teraz to restauracja się dostosowuję do Ciebie, a nie Ty do niej.

Reasumując serwis Pyszne.pl jest świetną alternatywą zastępującą dotychczasowe telefoniczne zamówienia zwłaszcza, że coraz więcej restauracji zaczyna rezygnować z opłaty za dowóz, ustalając minimalną stawkę zamówienia. Na tej stronie zamówisz jedzenie online szybko i bez żadnego kłopotu wybierając spośród 200.000 potraw. Jeżeli zaś szukasz przepisu na smaczne polskie dania polecamy stronę Kuchni Polskiej, na której znajdziesz niemalże każdy przepis, który ucieszy każdą buzię. :-)