Jabłko Mięta

wszystko, co nas interesuje!

Uroda, Zdrowie

Ssanie oleju, antidotum na toksyny.

Ssanie oleju słonecznikowego tłoczonego na zimno, jest zbawienne dla naszego zdrowia i urody. Szczególnie korzystnie wpływa na dolegliwości związanie z zatokami, bólami głowy, bólami gardła, a także w schorzeniach układu pokarmowego. Ssanie oleju wpływa korzystnie nie tylko dla naszego zdrowia, w trakcie kuracji możemy zauważyć poprawę kolorytu cery, włosy stają się lśniące, nasze paznokcie przestają być łamliwe.

Jak ssać olej?  Ssanie oleju stosujemy na czczo ( co najmniej 3 godziny po ostatnim posiłku), jedną łyżeczką oleju płuczemy jamę ustną przynajmniej 15 minut. Po określonym czasie olej staje się biały i gęsty ( z czasem jego konsystencja zmienia się, robi się bardziej wodnista), należy pamiętać aby nie połykać oleju- jest to niebezpieczne, ponieważ zawiera on toksyny, które uwalniają się w naszym organizmie.

Olej wypluwamy, najlepiej do toalety, starannie płuczemy usta i myjemy zęby oraz język. Kuracja jest godna polecenia, nasz organizm powoli zacznie się uwalniać od toksyn nagromadzonych przez lata, a my odczujemy znaczną poprawę naszego zdrowia, kondycji i samopoczucia. Na zdrowie.

3 Comments

 1. Czy moglabym uzyskac odpowiedz na moje pytanie,a mianowicie czy znany jest sposob na leczenie nadtlenkiem wodoru?

  • Leila

   Witam.
   Leczenie nadtlenkiem wodoru stosuje się do przemywania ran, w kosmetyce, a także w poważniejszych schorzeniach. Jest wielu przeciwników i zwolenników tej metody. Postaram się odpowiedzieć szerzej na Pani pytanie w artykule, który ukaże się w najbliższym czasie. Pozdrawiam.

  • Aga

   Leczenie wodą utlenioną (nadtlenkiem wodoru) jest według mnie wielkim nieporozumieniem. Nadtlenek wodoru może poparzyć płuca czy przełyk. Nie radziłabym próbować się tą wodą leczyć. Powstała ona do celów odkażania ran i niech do takich pozostanie. Aga

Leave a Reply

Theme by Anders Norén