Jabłko Mięta

wszystko, co nas interesuje!

Rady kosmetyczne

Triki makijażowe – specjalista opisuje 10 rad.

Z myślą o naszych Czytelniczkach, razem z naszymi zaprzyjaźnionymi makijażystami zdradzamy Wam sposoby, jak szybko, ładnie, bez wpadek się pomalować. Przeczytaj nasz cały artykuł. Dowiedz się więcej.

1. Wykonaj jasną kreskę wewnątrz oka – Odświeża spojrzenie, polecamy wszystkie odcienie szarości, kremowej bieli.

2. Zrób ramę dla koloru – Przed nałożeniem cienia, obrysuj ciemną kredką górną linie rzęs. Ta otoczka uwydatni kolor cienia.

3. Wklepywanie cienia – Jeżeli nie masz przy sobie swojej pacynki do cieni, użyj swoich palców. Wklep miejsce po miejsce opuszkiem palca trochę cienia. Metoda jest świetna. Unikniesz w ten sposób osadzania się cienia w zagłębiach powieki.

4. Błyszczyk na oku – Chyba każda z nas ma taki dzień, co chciała by odpocząć od robienia pełnego makijażu. Aby wyglądać świeżo i zmysłowo, nałóż odrobinę błyszczyku do ust na powieki.

5. Cień w kremie – Aby dobrze się wtapiał w powieki i nie warzył się nałóż go szybkimi ruchami aplikatora, od linii rzęs ku górze.

6. Podkład i balsam – To jest bardzo dobry sposób na odkryte ramiona. Mieszam w proporcji 1:2 (podkład do balsamu).

7. Większe usta – Jeżeli twoja górna warga jest większa od tej dolnej i chcesz się pozbyć różnicy, przed pomalowaniem ust szminką nanieś, cienką warstwę cienia na wgłębienie nad górną wargą pod nosem. To działa!

8. Dziewczęcy efekt ust – Jeżeli nałożymy szminkę ruchami pionowymi uzyskami świetny dziewczęcy efekt.

9. Rzęsy w kolorze – Chcesz przyciągnąć swoją uwagę? Pomaluj je kremowym EyeLinerem w neonowym odcieniu dostępnym w Sephorze.

10. Zalotka – Idealnie podkręci nasze rzęsy, dzięki czemu, nasz make up zawsze będzie idealny.

Drogie czytelniczki, mam nadzieję, że ten skrócony poradnik będzie dla Was inspiracją. Na zakończenie chciałabym Wam wszystkich życzyć udanego make up’u. – Aga

1 Comment

  1. Very interesting info!Perfect just what I
    was looking for!Blog money

Leave a Reply

Theme by Anders Norén