Jabłko Mięta

wszystko, co nas interesuje!

Redakcja

Agnieszka Kołodziejczyk
redaktor prowadząca / zarządca

Przez ostatnie kilka lat zajmowałam się redakcją i edycją tekstów oraz artykułów za granicą. Niedawno wróciłam i w tej chwili uprawiam dość popularny jak na polskie realia zawód freelance copywriter. Z blogiem Jabłko Mięta jestem od samego początku. Zajmuje się redagowaniem treści, rekrutacją nowych osób. Moją pasją jest gotowanie oraz podróże, które dają mi siłę do dalszego działania. Jestem fanką zdrowego żywienia i aktywnego trybu życia. Pisząc artykuły staram się zachować maksymalny obiektywizm unikając marketingowego bełkotu. W wolnym dużo czytam :).

Przeczytaj moje artykuły opublikowane na blogu Jabłko Mięta.

 

Sabina Lewicka
dziennikarka

Interesują ją wszelkie nierówności społeczne, feminizm i tropienie fantazmatów. Poszukuje wciąż swojego medium w poezji. Ciekawi ją literatura współczesna, krytyka literacka i filozofia, dlatego też zainteresowania związane z szeroko pojętą kulturą skłoniły ją do studiowania filozofii i filologii polskiej na Uniwersytecie Rzeszowskim w jej rodzinnym mieście. Nie ogląda telewizji oprócz programów informacyjnych. W wolnej chwili jeździ rowerem i podgląda miejskie ptaki.

Przeczytaj moje artykuły opublikowane na blogu Jabłko Mięta.

 

Anna Dzikowska
dziennikarka

Wielbicielka i przyjaciółka wszystkich zwierzaków, fanatyczka tenisa ziemnego i wieloletnia fanka Pink Floydów. Legitymuje się tytułem magistra, ale bardziej jest dumna z tytułu Zwierzodobroczyńcy, nonszalancka, ale pedantyczna, apodyktyczna i wrażliwa. Na pytanie, czym zajmuje się w życiu, odpowiada z dumą „jestem pisarką”…

Przeczytaj moje artykuły opublikowane na blogu Jabłko Mięta.

Leave a Reply

Theme by Anders Norén