Jabłko Mięta

wszystko, co nas interesuje!

Oferta reklamowa

O Jabłko Mięta:  nowoczesny blog poświęcony zagadnieniom dotyczących zdrowia, urody, a także zawierającym ciekawostki i nowości ze świata medycyny niekonwencjonalnej jak i tej tradycyjnej. Blog jest skierowany do każdego czytelnika, kobiet i mężczyzn, nastolatków i tych w dojrzalszym wieku. Czytaj więcej…

Na blogu udziela kilka dziennikarek, które redagują treści specjalnie na potrzeby bloga. Blog posiada w 100% unikalną treść. Witrynę odwiedzają przeważnie kobiety w wieku od 16 do ~42 lat, a dzienna liczba unikalnych Internautów to 600 osób i wciąż rośnie. Na Facebooku posiadamy (+-) 1000 fanów. Jesteśmy wysoko na frazy związane z dietami i zdrowym żywieniem. Chętnie podejmiemy współpracę barterową mającą na celu napisania opinii na temat danego produktu.

Jesteśmy również zainteresowani artykułami sponsorowanymi. Wielką zaletą tej reklamy jest 20 dniowy okres, przez który artykuł widoczny jest na stronie głównej (potem przechodzi do starszych postów). Artykuł sponsorowany nie różni się niczym od zwykłego artykułu. Reklamodawca ma możliwość ustalenia tytułu, zajawki, treści artykułu (min. 600 słów) oraz wstawienia zdjęć. Wpis można przyporządkować do trzech z 10 działów tematycznych: Gotowanie z pasją, Męskie sprawy, Moda, O wszystkim, Odchudzanie, Queer, Rady kosmetyczne, Uroda, Zbiór diet, Zdrowie.

W przypadku zainteresowania proszę o kontakt pod adresem email: kontakt@jablkomieta.pl

Leave a Reply

Theme by Anders Norén