Jabłko Mięta

wszystko, co nas interesuje!

O wszystkim, Odchudzanie

Hoodia gordonii, sprzymierzeniec przemiany materii.

Hoodia gordonii, roślina ta o bogatych właściwościach występuje w Afryce na pustyni Kalahari. Hoodia gordonii to kaktus, a jego wyciąg jest stosowany w celu zrzucenia zbędnych kilogramów i poskromienia wilczego apetytu. Sekret działania wyciągu Hoodia gordonii odkryli już afrykańscy myśliwi, kiedy to wybierając się długie wyprawy, żuli wyciąg kaktusa, aby zagłuszyć głód. Do Europy roślina ta dotarła dzięki duńskim antropologom, którzy podczas obserwacji ludności afrykańskiej odkryli jej działanie. Kaktus ten znajduje się pod ścisłą kontrolą, a jego uprawa trwa do pięciu lat, aż tyle potrzebuje aby uzyskać właściwości odchudzające.

Hoodia gordonni swe właściwości odchudzające zawdzięcza składnikowi P57. Molekuł P57 odpowiada za uczucie sytości, jego działanie jest porównywalne do działania glukozy, jednakże jest on 10 tysięcy bardziej aktywny od glukozy. Hoodia gordonii jako suplement diety, wywołuje uczucie sytości, podczas posiłku powoduje podniesienie poziomu glukozy we krwi a co za tym idzie, łaknienie i poczucie głodu zanika. Działanie wyciągu hoodia gordonii, pozwala na szybsze „najedzenie” się, a posiłki bez wielkich wyrzeczeń stają się adekwatnie mniejsze i mniej tuczące, dzięki czemu szybko zauważalna jest utrata wagi.

Według najnowszych badań hoodia gordonii nie uzależnia i nie powoduje żadnych skutków ubocznych. Zanim zdecydujemy się na suplementacje z wyciągiem afrykańskiego kaktusa, należy zaciągnąć rady lekarza. Hoodia gordonii nie może być zażywana u osób z niedoczynnością tarczycy, gdyż wzrost wagi u tych osób, związany jest z działaniem hormonów, a nie z nadmiernym odżywianiem. Również osoby z problemami układu krwionośnego, kobiety w ciąży i matki karmiące, nie powinny zażywać tego suplementu. nie wskazane jest ot również u osób z cukrzycą, jak i u osób starszych oraz z obniżoną odpornością.

Wiele suplementów diety, odchudzania jest na rynku, lecz wyciąg z Hoodia gordonii to prawdziwy hit w tej kwestii. Zanim zdecydujemy się na zakup tego suplementu, ostrożnie przyjrzyjmy się producentom, gdyż na rynku jest wiele ofert ze znikomą ilością wyciągu kaktusa. Oryginalny wyciąg z kaktusa znajdziemy u sprawdzonych producentów, potwierdzonych certyfikatem.

 

7 Comments

  1. Uważam, że suplementy diety z Hoodią Gordonii są skuteczne. Zresztą, sama od kilku miesięcy zażywam takie preapraty i czuję się doskonale. Schudłam już 7 kilo i jestem w dobrej formie. Nie odczuwam większego apetytu, też na słodycze. Jem więcej owoców i warzyw. Jest dobrze. Polecam.

    • Agnieszka Kołodziejczyk

      Miło nam to słyszeć. Mam nadzieje, że ten komentarz będzie zachętą, dla innych Czytelniczek.

  2. rewelacja!!

    Hej ;) też potwierdzam działanie tego suplementu diety!! Ja stosowałam dokładnie takie tabletki jakie są pokazane na hoodiagordoniiplus.com.pl sama nie mogłam uwierzyć że schudłam aż 5kg :D jupi!

Leave a Reply

Theme by Anders Norén